Jdi na obsah Jdi na menu
 


HALENKOVICE – TLUMAČOV 1:4

Komentář:
V předposledním zápase podzimní sezóny, naši mladí fotbalisté jednoznačně přehráli soupeře a odvážejí si z Halenkovic tři body. Ve druhém poločase dostali příležitost i náhradníci ročníku 95 a mladší.


TLUMAČOV - JAROSLAVICE 3:2 (0:1)

Komentář:
Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější domácí žáci, kteří strhli vítězství na svou stranu ve druhém poločase. I nadále tlumačovští žáci zůstávají na předních místech tabulky okresní soutěže.


ŽERANOVICE - TLUMAČOV 0:2 (0:0)

Komentář:
Domácí mužstvo nastoupilo k tomuto utkání posíleno o několik hráčů - hokejistů HC Hamé ročník 93-94. I přes tento pro mužstvo z Žeranovic typický tah byli naši mladí fotbalisté víc než vyrovnaným soupeřem a v druhé půli po standardních akcích rozhodli o svém zaslouženém vítězství. I nadále tlumačovští žáci okupují přední místa v tabulce okresní soutěže v kopané 2006/2007.


TLUMAČOV – LHOTA U MALENOVIC 3 : 0 (0:0)

Komentář:
Po zlepšeném výkonu v druhém poločase naši mladí žáci zaslouženě zvítězili. Po sedmi
odehraných zápasech mají 12 bodů a vysoce aktivní skóre 29 : 9, což jim zajišťuje umístění v první polovině tabulky.


POHOŘELICE - TLUMAČOV 3 : 2 (0:2)

Komentář:
V utkání dvou rozdílných poločasů domácí žáci zvítězili i díky větší dávce štěstí v zakončení útočných akcí. Předvedenou hrou se mužstva nijak zásadně nelišila a spravedlivější by byla remíza. Ale to je fotbal a rozhodují goly. Třeba naši mladí fotbalisté vylepší koncovku v neděli 1.října v 13.30 hod, kdy budou hostit Lhotu u Malenovic.


KOSTELEC - TLUMAČOV 0 : 4

Komentář:
Naši žáci měli po celý zápas hru ve své režii a soupeř se k naší brance dostal jen sporadicky. Krásné slunné (již podzimní) sobotní odpoledne inspirovalo naše mladé fotbalisty k pěkné hře a zaslouženému vítězství. V doposud odehraných pěti zápasech získali naši žáci 9 bodů a mají aktivní skore 24 : 6. Nejbližší utkání se bude hrát netradičně již ve čtvrtek 28.září v 13.30 hod v Pohořelicích.


TLUMAČOV - TEČOVICE 2:3

Komentář:
Ve vyrovnaném zápase zvítězilo mužstvo s větší vůlí po vítězství.


LOUKY – TLUMAČOV 2 : 4 (1:0)

Komentář:
Ve třetím utkání podzimního kola okresní soutěže žáků naši mladí fotbalisté po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zvítězili nad soupeřem z Louk.
Toto vítězství zaručuje našim žákům umístění na předních místech tabulky a je zároveň dobrou motivací pro nejbližší utkání na domácím hřišti, kde budou v neděli 17. září ve 14.00 hod hostit dalšího tradičního soupeře – družstvo Tečovic.


TLUMAČOV – SPYTIHNĚV 14 : 0 (8:0)

Komentář:
Naši mladí fotbalisté přesvědčivě přehráli svého soupeře a s chutí si zastříleli.
Celé mužstvo si vyzkoušelo v tréninkovém tempu řadu kombinací a standardních situací, které bude třeba uplatnit i v příštím zápase, který naši žáci sehrají s dalším z tradičních soupeřů – mužstvem Louky.


PROVODOV - TLUMAČOV 1 : 0

Komentář:
V prvním zápase podzimní části okresní soutěže v kopané naši žáci, kteří nastoupili na soupeřově hřišti v sestavě :
Michal Janoštík
Ondra Ševela, Radek Ulman, Lukáš Melichar, Pavel Polák
Martin Hlaváč (Jan Holub), David Hrdina, Radim Škrabal, Martina Dědková
Laďa Hána, Ondřej Pšenka,
prohráli na těžkém zavodněném terénu rozdílem jedné branky.
Po generační obměně (kategorii žáků opustilo devět hráčů - ročník narození 1991) naši mladí fotbalisté nastoupili k prvnímu mistrovskému zápasu a bylo znát, že někteří hráči hledají své posty. Závěrečný dojem z tohoto utkání je v celku příznivý (díky bojovnosti v druhém poločase) a po celkovém sehrání týmu se můžeme těšit na pěkné fotbalové zápasy.